2013 Bayan Sırt Çantası Modelleri

admin 11 Nisan 2013 0
2013 Bayan Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası en çok okul yıllarında kullanılmaktadır. Son yıllarda seyahat durumlarında valiz yerine sırt çantaları tercih edilmektedir. Bu gibi durumlar düşünülerek önde gelen çanta üreticileri sırt çantası modelleri ile güzel bir giriş yapmışlar.

Seyahat için kullanılan sırt çantaları genelde 1-2 günlük tatil kaçamaklarında kullanılıyor. 1-2 gün için valiz bazen ağır gelebildiği için sırt çantaları ideal bir çözüm hâline geldi. Yolculuk aşamasında sırt çantasının devamlı yolcu ile beraber olması da artı bir avantaj durumundadır.

Bu yılki çanta trendleri arasında güzel olan modellerden toplayarak sizler için bir konu açalım dedik. Gerçekten de bu yıl için üretilmiş sırt çantaları göze hoş görülmesiyle kalmıyor içinin geniş tutulması da dikkat çekiyor. İçinin geniş olması çantanın kaba olmaması valiz yerine çantanın tercih edilmesinde ön plana çıkıyor.

Spor tarz giyinmeyi seven ya da şehir turlarına katılan bayanlar için gerçekten daha iyi olabilir. En azından elde taşınan eşyanın ağır gelmesiyle turdan zevk alınmadığı düşünülürse sırt çantasının zevki daha farklı olabiliyor.

Üniversite öğrencileri için de düşünülen bazı tarz çantalar ise öğrenciler için daha ayrıntılı gözler yapılarak dikkat çekmek istenmiş. Üniversite öğrencilerinin çantaya olan nefretini biraz olsun dindirilmiş. Üniversite yıllarımdan hatırlıyorum da çanta ile okula gitmeyi hiç sevmezdim. Ama şimdi bu tarz çantaları görünce elde kitap taşımak yerine keşke çanta ile gitseymişim diyorum.

Bayanların çanta takma alışkanlığı bitmez. En azından yanına alınmayacak eşyaları bile ihtiyaç olur diye alan bayanları düşünürsek bayan sırt çantalarının seçilmesi daha mantıklı gelebiliyor bana.

Sizler için bulduğumuz sırt çantası modelleri için galerimizi ziyaret ediniz.

Bir Yanıt bırak »